IslamRO

Bine aţi re-venit !
Toate femeile sunt binevenite !
Pentru a accesa partea privată a forumului nostru, vă rugăm să vă
conectaţi dacă sunteţi deja membră sau să vă alăturaţi comunitaţii noastre
Vă dorim şedere plăcută pe forum !

Acest forum este dedicat în totalitate femeilor !

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Bine aţi venit pe forumul İslamRO ! Ne bucurăm că aţi ales forumul nostru ! Acest forum este dedicat în totalitate femeilor ! Vă reamintim că puteţi accesa partea privată a forumului numai după ce vă veţi înregistra sau conecta ! Vă mulţumim şi vă dorim şedere plăcută !
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare

statistics counter
    Ultimele subiecte
    Cine este conectat?
    In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 64, Dum Mar 21, 2010 10:58 pm
    Subiectele cele mai active
    Joaca Fazanul
    BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO
    SPANZURATOAREA
    Cine gaseşte rima ?
    Fara DA sau NU
    DUA PENTRU FIECARE ZI DIN LUNA RAMADAN
    A SALAM ALEYKUM
    cum ma pot converti
    İDEE BUNA-İDEE REA
    VRAJİ
    Top postatori
    Noor İslam (1689)

betti (349)

cristina mihaela (232)

ionela (212)

DANA H (206)

ilayda (145)

Noor Aala Noor (130)

Noor Zaynab Sameer (128)

Selma Nuran (127)

Aisha (82)

Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
    Noor İslam

ilayda

Noor Zaynab Sameer

betti

Mariana (Maryam)

Selma Nuran

cristina mihaela

Amira3

floryna

Aisha

Subiectele cele mai vizionate
    Propozitii cu cuvinte care incep cu aceeasi litera!
    İMPORTANT: REGULAMENTUL FORUMULUİ
    Joaca Fazanul
    Copiii sai
    SPANZURATOAREA
    VRAJİ
    Cine gaseşte rima ?
    A SALAM ALEYKUM
    Fara DA sau NU

Distribuiţi | 

In jos 
    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
    AutorMesaj
    Noor İslam
    Admin
    Admin

Reputatie : 22
    Data de inscriere : 07/12/2009
    Stare de spirit Alhamdulillah

MesajSubiect: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Vin Dec 11, 2009 3:36 pm

Rezumarea primului mesaj :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dragele mele,
    Acest mesaj l-am scris pentru toate cele care ne vor vizita. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aceste forum este doar pentru noi femile, al nostru, aici vom ınvata despre multe, vom ınvata sa ne iubim şi sa ne acceptam aşa cum suntem cu defectele şi calitatile noastre, sa ne toleram una pe alta, aici vom plange şi vom rade ımpreuna.

Aşa ca va invit sa va simtiti bine, sa vorbiti liber, ınsa va rog din suflet şi sa respectati REGULAMENTUL pentru a putea crea o comunitate bazata pe respect şi reciproc !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre Noor İslam in Dum Iul 02, 2017 8:26 pm, editata de 1 ori
    Sus In jos

AutorMesaj
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mar Dec 21, 2010 11:25 pm

Bine ai venit printre noi iubita mea... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Mi-ar face placerea sa te vad mereu alaturi de noi, şi sper sa te simti cat mai bine. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Iti doresc o şedere cat mai placuta scumpa mea ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Not: Te iubesc mult surioara mea (dragele mele surioare, ea este sora mea)... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    ionela
    ~ Silver Member ~
    ~ Silver Member ~

Reputatie : 3
    Data de inscriere : 06/07/2010
    Varsta : 33
    Localizare Tulcea

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Dec 23, 2010 6:08 pm

Draguta. InshAllah sa fim cu toate precum in sanul unei famili. Este scumpa foc nepotica ta sa va traiasca
    Sus In jos
    Noor Zaynab Sameer
    Admin
    Admin

Reputatie : 8
    Data de inscriere : 05/01/2011
    Varsta : 28
    Localizare Oradea
    Stare de spirit Foarte Fericita

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mier Ian 05, 2011 11:05 am

surioarelor...ma numesc Mariam sunt din Oradea si sunt muslim de 1 luna si 3 saptamani.Multumim sora Meryem pentru oportunitatea de a face parte din aceasta comunitate!!Allah sa iti rasplateasca pentru efortul depus!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Blogul meu halal cuisine pentru voi toate!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    Sus In jos
    http://halal-cuisine.blogspot.com/
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mier Ian 05, 2011 12:02 pm

Bine ai venit printre noi surioara Mariam, Sper sa te simti bine si sa afli tot ceea ce te intereseaza aici
    İnshAllah prezenta ta pe acest forum sa fie un prilej de sporire a credintei şi cunostintelor despre İslam...
    Allah sa ne daruiasca intelepciune si multa, multa credinta! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    Noor Zaynab Sameer
    Admin
    Admin

Localizare Oradea

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mier Ian 05, 2011 12:10 pm

Multumesc surioara Meryem.sunt sigura ca am sa gasesc multe lucruri interesante aici.Allah sa ne binecuvinteze si sa ne sporeasca credinta!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
    niculae cristina
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Reputatie : 0
    Data de inscriere : 03/01/2011
    Varsta : 41
    Localizare rosiori de vede
    Stare de spirit trista

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Ian 06, 2011 10:29 am

Ma numesc Cristina . Eu sunt crestin ortodox, si mam anscris pe acest forum deoarece as dori sa aflu mai multe despre religia musulmana. Eu nu am fost de acord niciodata cu schimbarea religiei, dar nu stiu de ce ma simt bine cand ascult cantece (sau rugaciuni ) din religia musulmana.
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Ian 06, 2011 12:00 pm

Bine ai veni printre noi surioara Cristina !

Sper sa poti invata, sa putem invata impreuna, cat mai multe lucruri despre İslam.Ma bucur ca esti interesata de religia musulmana, si sper ca pe forum sa gasesti materiale interesante...

Te asteptam cu mult drag, oricand, pe forumul Aleyna !
    Sus In jos
    Mirela
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Reputatie : 2
    Data de inscriere : 26/01/2011
    Varsta : 51
    Localizare Bodrum-Muğla

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mier Ian 26, 2011 3:47 pm

Bine v-am gasit fetelor
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mier Ian 26, 2011 3:49 pm

Multumim ca te-ai ınscris pe forum şi İnshAllah o sa ıti placa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iti doresc şedere cat mai placuta! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    Mirela
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Reputatie : 2
    Varsta : 51
    Localizare Bodrum-Muğla

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mier Ian 26, 2011 3:54 pm

Iti multumesc Meryem.
    Sus In jos
    jasmine
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Ian 27, 2011 9:18 pm

[IN NUMELE LUI ALLAH CEL MILOS SI MILOSTIV SUNT NOU VENITA IN ACEST FORUM AM 35 LOCUIESC IN ITALIA SUNT CASATORITA CU O PERSOANA FOARTE ADORABILA DIN TUNISIA NE INTELEGEM FOARTE BINE NU AM AVUT PREOBLEME DE INTEGRARE IN FAMILIA LOR SUNT OBISNUITA STIU CE INSEAMNA RESPEC SI SA RESPECT PE VIITOR VREAU SA ME RETRAG IN TUNISIA ANUL 2010 A FOST UN AN IN CARE ALLAH A VRUT SA FIU IN ARABIA LA MECCA MEDINA JEDAHH PTR A FACE HAJJ SI A INTELEGE MAI BINE ISLAMUL CU TOATE CA NU ERAM PREGATITA RELIGIOS ,DAR AM INVATAT MULTE ACOLO CU AJUTORUL SURORILOR SAUDITE SI CELOR STRAINE CU CARE AM FOST ,SUNT O PERSOANA DINAMICA GLUMESC FOARTE MULT COMUNIC NU FAC DIFERENZE DE BARBAT SAU FEMEIE SAU SA MI FIE RUSINE SA VB ATATA TIMP CAT NU JIGNESC TOTUL CU LIMITA SUNT PRIETENOASA ,VIATA PTR ESTE IN ROZ ADICA O VAD IN ROZ IMI PLACE SA CITESC SI SA MUNCESC SI MA INTERESEAZA FOARTE MULT CURATENIA CASEI SI PARFUMUL CASEI SUNT NOVICE A ACESTUI FORUM AM PLACEREA SA CUNOSC CAT MAI MULTE DESPRE ISLAM ,VA SARUT PE TOATE SI NE AUZIM IN COMENTARI.
    Sus In jos
    Noor Zaynab Sameer
    Admin
    Admin

Localizare Oradea

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Ian 27, 2011 9:25 pm

Wa aleykum saalam surioara Jasmine.Ne bucuram ca ni te-ai alaturat in acest forum.Te asteptam cu pareri sau comentarii si suntem sigure ca te vei simti bine printre noi Masha Allah! Allah sa te ocroteasca
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Ian 27, 2011 11:08 pm

Wa Aleykum Selam Wa Rahmatullahi Wa Barakatuhu !
    Bine ai venit printre noi surioara Jasmine! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Iti doresc şedere cat mai placuta ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    ilayda
    ~ Bronz Member ~
    ~ Bronz Member ~

Reputatie : 6
    Data de inscriere : 08/12/2009
    Varsta : 35
    Localizare istanbul

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Sam Ian 29, 2011 12:40 am

Bine ai venit ıntr-e noi draga surioara Jasmine.ıti doresc o şedere placuta pe forumul aleyna
    Sus In jos
    jasmine
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Sam Ian 29, 2011 9:51 pm

,,,,,multumesc ptr toate urarile frumoase chiar sunt coplesita ....
    Sus In jos
    Najma-Fatima
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Data de inscriere : 06/02/2011

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Sam Feb 12, 2011 6:06 pm

javascript:emoticonp('')javascript:emoticonp('')

[b]BINE V-AM GASIT,DRAGELE MELE SURORI,INTRU CREDINTA!!!
    Ma numesc Adriana -Steluta, dar sint mai cunoscuta cu numele de ,,Stela,,sau Fatima printre surorile, casatorite cu soti Shia's.Sint din Bucuresti stau in zona Bucur-Obor,am 37 de ani si sint ,,Musulmana,,de aproape 3 ani,necasatorita(urmeaza InshAllah),de meserie coafeza(deocamdata stau acasa)
    Ceea ce va pot spune,este ca ma simt o musulmana si atit,nu,,Sunita si nici Shiita,,lucru care ma face sa ma simt foarte bine,,Alhamdulilah,,
    In mare parte cam stiu despre ce este vorba in Islam,deoarece am avut ocazia de a invata in moschee de la persoane avizate cu o scoala teologica Islamica facuta si Alhamdulilah am avut deasemenea, acces la multe carti editate in limba romana despre Islam.
    Dar in viata ai tot timpul de invatat,niciodata nu este deajuns,mai ales cind vine vorba despre Islam.
    Deocamdata atit despre mine si sper ca sederea mea pe acest forum sa fie fructuoasa, atit pentru mine cit si pentru celelalte surori, InshAllah!!!
    Cu respect Adriana-Steluta!!! :
    Sus In jos
    cristina mihaela
    ~ Silver Member ~
    ~ Silver Member ~

Localizare rosiori de vede teleorman

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Dum Feb 13, 2011 5:41 pm

Sus In jos
    cristina mihaela
    ~ Silver Member ~
    ~ Silver Member ~

Localizare rosiori de vede teleorman

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Dum Feb 13, 2011 5:42 pm

ASA E TOATA VIATA ANVETI CATE CEVA. EU NU SUNT MUSULMANCA DAR ANVAT DE LKA VOI MULTE LUCRURI DESPRE ISLAM
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Dum Feb 13, 2011 8:42 pm

Bine ai venit printre noi sora Najma-Fatima [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    Mariana (Maryam)
    ~ Active Member ~
    ~ Active Member ~

Data de inscriere : 15/01/2010

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Lun Feb 28, 2011 8:58 am

MA NUMESC MARİANA, AM 28 DE ANİ...
    ALLAH SA VA BİNECUVANTEZE Şİ SA VA RASPLATEASCA NUMAİ CU BİNE DRAGELE MELE [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Lun Feb 28, 2011 11:57 am

Bine ai venit pe forum surioara Mariana ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Ameen pentru duwa, ıti doresc şedere cat mai placuta ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    saida
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Data de inscriere : 26/02/2011
    Varsta : 39
    Localizare ROMANIA BUCURESTI

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Lun Feb 28, 2011 7:18 pm

Ma numesc aura si am 32 ani ,o sa-mi ia putin timp pt a ma obisnui
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Lun Feb 28, 2011 10:19 pm

Bine ai venit printre noi surioara Aura ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Allah sa te binecuvanteze si sa te tina in continuare pe calea cea dreapta! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    saida
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Data de inscriere : 26/02/2011
    Varsta : 39
    Localizare ROMANIA BUCURESTI

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Lun Feb 28, 2011 10:56 pm

MULTUMESC PT PRIMIREA CALDUROASA AICI LA VOI
    Sus In jos
    Noor Zaynab Sameer
    Admin
    Admin

Localizare Oradea

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mar Mar 01, 2011 1:18 am

bine ai venit pe forumul Aleyna! Allah sa te ocroteasca

Sus In jos
    Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   

Sus In jos

Sus 
    Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
     Subiecte similare
    -
    » Forumul electronistilor