IslamRO

Bine aţi re-venit !
Toate femeile sunt binevenite !
Pentru a accesa partea privată a forumului nostru, vă rugăm să vă
conectaţi dacă sunteţi deja membră sau să vă alăturaţi comunitaţii noastre
Vă dorim şedere plăcută pe forum !

Acest forum este dedicat în totalitate femeilor !

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Bine aţi venit pe forumul İslamRO ! Ne bucurăm că aţi ales forumul nostru ! Acest forum este dedicat în totalitate femeilor ! Vă reamintim că puteţi accesa partea privată a forumului numai după ce vă veţi înregistra sau conecta ! Vă mulţumim şi vă dorim şedere plăcută !
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare

statistics counter
    Ultimele subiecte
    Cine este conectat?
    In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 64, Dum Mar 21, 2010 10:58 pm
    Subiectele cele mai active
    Joaca Fazanul
    BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO
    SPANZURATOAREA
    Cine gaseşte rima ?
    Fara DA sau NU
    DUA PENTRU FIECARE ZI DIN LUNA RAMADAN
    A SALAM ALEYKUM
    cum ma pot converti
    İDEE BUNA-İDEE REA
    VRAJİ
    Top postatori
    Noor İslam (1689)

betti (349)

cristina mihaela (232)

ionela (212)

DANA H (206)

ilayda (145)

Noor Aala Noor (130)

Noor Zaynab Sameer (128)

Selma Nuran (127)

Aisha (82)

Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
    Noor İslam

ilayda

Noor Zaynab Sameer

betti

Mariana (Maryam)

Selma Nuran

cristina mihaela

Amira3

floryna

Aisha

Subiectele cele mai vizionate
    Propozitii cu cuvinte care incep cu aceeasi litera!
    İMPORTANT: REGULAMENTUL FORUMULUİ
    Joaca Fazanul
    Copiii sai
    SPANZURATOAREA
    VRAJİ
    Cine gaseşte rima ?
    A SALAM ALEYKUM
    Fara DA sau NU

Distribuiţi | 

In jos 
    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
    AutorMesaj
    Noor İslam
    Admin
    Admin

Reputatie : 22
    Data de inscriere : 07/12/2009
    Stare de spirit Alhamdulillah

MesajSubiect: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Vin Dec 11, 2009 3:36 pm

Rezumarea primului mesaj :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dragele mele,
    Acest mesaj l-am scris pentru toate cele care ne vor vizita. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aceste forum este doar pentru noi femile, al nostru, aici vom ınvata despre multe, vom ınvata sa ne iubim şi sa ne acceptam aşa cum suntem cu defectele şi calitatile noastre, sa ne toleram una pe alta, aici vom plange şi vom rade ımpreuna.

Aşa ca va invit sa va simtiti bine, sa vorbiti liber, ınsa va rog din suflet şi sa respectati REGULAMENTUL pentru a putea crea o comunitate bazata pe respect şi reciproc !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre Noor İslam in Dum Iul 02, 2017 8:26 pm, editata de 1 ori
    Sus In jos

AutorMesaj
    ilayda
    ~ Bronz Member ~
    ~ Bronz Member ~

Reputatie : 6
    Data de inscriere : 08/12/2009
    Varsta : 35
    Localizare istanbul

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mier Iul 07, 2010 7:21 pm

BİNE Aİ VENİT İonela. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sper sa nu te plictiseşti niciodata de acest forum [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    ionela
    ~ Silver Member ~
    ~ Silver Member ~

Reputatie : 3
    Data de inscriere : 06/07/2010
    Varsta : 33
    Localizare Tulcea

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mier Iul 07, 2010 10:20 pm

Va multumesc mult si va dau cuvantul meu ca nu ma plictisesc deloc.Aveti multe subiecte interesante
    Sus In jos
    mihaela
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/07/2010

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Iul 08, 2010 12:05 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]bine v-am gasit ..ma numesc Mihaela sunt din romania si imi doresc foarte mult sa ma convertesc....multi pupici pt voi dragele mele...ALLAH SA VA CALAUZEASCA PASII IN VIATA
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Iul 08, 2010 1:06 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Draga Mihaela, bine ai venit pe forumul nostru ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sper sa poti invata, sa putem invata impreuna, cat mai multe lucruri despre islam.

Cu voia şi ajutorul lui Allah, voi fi ıntotdeauna alaturi de tine, ştii foarte bine ca ai un loc special ın inima mea. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Allah sa te lumineze şi sa te ındrepte spre drumul cel corect şi calea cea luminata . [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre ***Meryem*** in Joi Iul 08, 2010 1:14 pm, editata de 1 ori
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Iul 08, 2010 1:13 pm

agnes a scris:
    buna sunt agnes si m-am mutat de o luna ın ıstanbul.ımi este foarte greu pentru ca nu cunosc pe nimeni sper sa ne putem cunoaste .

Sora, inshallah eşti bine. Eu am pierdut numarul de telefon, vad ca nu mai ıntri nici pe mess, nici pe forum. İnshallah eşti bine. Aştept cat mai curand veşti de la tine.

Allah sa te ocroteasca şi sa te binecuvanteze ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    Sajedah
    ~ Novice Member ~
    ~ Novice Member ~

Data de inscriere : 24/05/2010
    Varsta : 44
    Localizare Cairo, Egipt
    Stare de spirit optimista

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Sam Iul 10, 2010 5:16 pm

Assalam Alaykum!

Un bun venit si din partea mea membrelor nou venite ale forumului. Va doresc sedere placuta si postare si mai placuta!
    Sus In jos
    3cristinutza
    ~ Novice Member ~
    ~ Novice Member ~

Data de inscriere : 13/07/2010
    Localizare timisoara-cairo

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mar Iul 13, 2010 10:54 pm

buna tuturor!cristina sunt eu si ma bucur ca am gasit acest site...sper sa ne imprietenim si sa invatam multe impreuna
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mar Iul 13, 2010 11:57 pm

3cristinutza a scris:
    buna tuturor!cristina sunt eu si ma bucur ca am gasit acest site...sper sa ne imprietenim si sa invatam multe impreuna

Buna Cristina, bine ai venit printre noi ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Şi eu ma bucur ca te-ai alaturat noua, eşti ıntotdeauna binevenita surioara ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sper ca prezenta ta pe acest forum sa fie un prilej de sporire a credintei, cunostintelor despre islam si a fratiei.

Allah sa ne ocroteasca si sa ne calauzeasca! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    Selma Nuran
    ~ Bronz Member ~
    ~ Bronz Member ~

Data de inscriere : 26/08/2010
    Varsta : 31
    Localizare R. Moldova, Chişinau
    Stare de spirit ok

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mier Sept 01, 2010 9:15 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Salutare surioarelor!!!!!!!!!!
    Eu ma numesc Selma, Sunt din Chisinau si m-am convertit la İslam de doua luni de zile. Viata mea sa schımbat radical ma simt fericita si linistita....
    nu am deocamdata prietene musulmance asa ca contez pe voi!!
    Am facut si eu un forum pentru fetele din Moldova si un blog, incerc sa fac ceva pentru musulmancele de aici ca inca nu ne baga nimeni in seama, mai ales ca in R. Moldova İslamul inca nu a fost recunoscut ca religie de catre stat....................Allah e mare si le rezolva pe toate la timpul lor!
    Am asteptari maxime de la socializarea noastra, va doressc succes si sa ne implicam mai activ in viata forumului, si sa asimilam si sa completam la maxim informatiile.
    Va pooop
    ALLAH sa va aiba in paza!!!
    astept mesaje

Sus In jos
    http://mdfemeimusulmane.forumers.ro
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mier Sept 01, 2010 11:48 pm

Bine ai venit printe noi surioara Selma, felicitari pentru forumul şi blogul tau, Allah sa te rasplateasca numai cu bine pentru tot efortul şi munca ta depusa. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre ***Meryem*** in Vin Mai 20, 2011 9:11 am, editata de 1 ori
    Sus In jos
    Selma Nuran
    ~ Bronz Member ~
    ~ Bronz Member ~

Stare de spirit ok

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Sept 02, 2010 12:02 am

mersi mult....nu prea am timp ca folosim calculatorul impreuna cu sotul...sa vezi ce lupta da e ok
    Sus In jos
    CİCOAREA
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Reputatie : 2
    Data de inscriere : 25/08/2010
    Localizare moldova
    Stare de spirit islam

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Sept 02, 2010 12:49 am

salut tuturor
    Sus In jos
    http://ayyaman50@gmail.com
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Sept 02, 2010 1:01 am

Bine ai venit pe forumul nostru surioara, şi aşteptam sa te cunoaştem.

Allah sa ne calauzeasca pe calea Sa ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    CİCOAREA
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Localizare moldova
    Stare de spirit islam

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Sept 02, 2010 1:09 am

salut tuturor, ma numesc leyla, originara din r.moldova, locuesc la istanbul, sınt musulmana, ELHAMDULİLLAH,sınt nespus de fericita caci am dat de acest site,le sınt recunoscatoare celor care au format acest site,pe scurt miau uşurat putin din povara, caci familia mea din moldova este curioasa sa afle cıt mai multe informatii despre islam, de multe ori ımi vine greu la traducere, fiindca eu am ınvatat totul ın limba turca,ımi era frica sa nu le dau cumva informatii greşite,acum e cu totul altfel,siteul e ın romına,citesc informatiile care mult ıi impresioneaza,mama mea deacu nu se mai duce la biserica şi nici gram de bautura nu mai gusta.İNŞALLAH ıntro zisper sa devinaşi ea credincioasa musulmana, caci priveşte lucrurile foarte pozitiv,alaturınduise şi sora mea mai mica,sper ın continuare sa comunic cu surorile de pe site.va multumesc.ALLAH SA AİBA IN PAZA!
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Sept 02, 2010 1:16 am

MashAllah surioara Leyla, Allah sa ne ındrepte ıntotdeauna spre calea cea dreapta, İnshAllah şi familia mea ıntr-o zi o sa gandeasca pozitiv ın privinta religiei İslam.

Allah sa fie multumit de tine şi sa te ocroteasca.
    Daca vrei, ıti las adresa mea de id-yahoo pe MP, şi putem vb şi pe mess, şi eu locuiesc ın Turcia, dar la 22 ore distanta de tine.

Ultima editare efectuata de catre ***Meryem*** in Vin Mai 20, 2011 9:10 am, editata de 1 ori
    Sus In jos
    CİCOAREA
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Localizare moldova
    Stare de spirit islam

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Sept 02, 2010 1:27 am

MULTUMESC MULT DRAGA MERYEM,P-TRU ADRESA CARE MİAİ DATO ,SİNCER EU MULT AM CAUTAT PE NET DARNU AM GASİT NİCİ UN SİTE MD.ALLAH SA FİE MULTUMİT DE TİNE!
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Sept 02, 2010 1:32 am

Cu placere surioara, forumul acela este nou, creeat acum cateva zile de o surioara care locuieşte ın Moldova...
    Daca mai ai prietene şi surioare ın Allah care locuiesc ın Moldova sau fete interesate de minunata noastra religie, te rog da adresa, sa fie cunoscut forumul...
    Sus In jos
    CİCOAREA
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Localizare moldova
    Stare de spirit islam

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Sept 02, 2010 1:33 am

CU CEA MAİ MARE PLACERE!
    Sus In jos
    Selma Nuran
    ~ Bronz Member ~
    ~ Bronz Member ~

Stare de spirit ok

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Vin Sept 03, 2010 11:11 pm

Selam surioara!!! Eu te astept cu mare nerebdare pe forumul meu.
    Sus In jos
    CİCOAREA
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Localizare moldova
    Stare de spirit islam

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Dum Sept 05, 2010 1:13 am

selam surioara selma,sigur co sa intru şi pe forumul tau, acum e ramazan ştii,ba avem musafiri, ba noi plecam, şi la teravih namaz ne ducem cınd e posibil,timpul e scurt şi nu reuşesc sa stau la calkulator,nici ku ai mei din moldova nam vprbit de cıteva zile,dupa post kred ko sa gasesc mai mult timp şi pentru forumul nostru!ALLAHA EMANET OL!
    Sus In jos
    Selma Nuran
    ~ Bronz Member ~
    ~ Bronz Member ~

Stare de spirit ok

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Dum Sept 05, 2010 2:33 am

si eu dupa ramazan sper sa am mai mult timp...
    vezi ca aici poti sa scrii... la mine e la fel
    Sus In jos
    Selma Nuran
    ~ Bronz Member ~
    ~ Bronz Member ~

Stare de spirit ok

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Dum Sept 05, 2010 2:34 am

primul lucru ca-l faci la forumul meu.. intrı la acasa.....si gata... e la fel ca asta
    Sus In jos
    alyaa
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Reputatie : 4
    Data de inscriere : 09/12/2010
    Varsta : 42
    Localizare syria
    Stare de spirit in general buna....

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Joi Dec 09, 2010 8:24 pm

assalam aleikum!
    eu am facut o prezentare dar nu stiu unde am postat....
    rog administratorii forumului sa imi ierte greseala si sa mute postarea mea acolo unde trebuie. Allah sa va rasplateasca pt ceea ce faceti !
    Sus In jos
    Noor İslam
    Admin
    Admin

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Vin Dec 10, 2010 1:36 am

Wa Aleykum Selam Wa Rahmatullahi Wa Barakatuhu!

Nui nimic surioara, şi acolo era corect, stai liniştita [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...important este sa ne imbunatatim impreuna nivelul de cunoastere si practicare a Islamului! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    cristina
    ~ New Member ~
    ~ New Member  ~

Data de inscriere : 21/12/2010
    Varsta : 32
    Localizare Cernavoda
    Stare de spirit Vesela

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   Mar Dec 21, 2010 8:05 pm

Buna tuturor!
    Numele meu e Crıstına, sunt dın Cernavoda, am 25 de anı...
    Mı-a placut foarte mult forumul acesta, e calduros sı prımıtor...
    Ma bucur sa fac parte şi eu din familia vostra şi sper ca ımi voi petrece cat mai mult timpul pe aceste forum...
    O seara minunata va doresc fetelor !
    Sus In jos
    Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO   

Sus In jos

Sus 
    Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
     Subiecte similare
    -
    » Forumul electronistilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum