IslamRO

Bine aţi re-venit !
Toate femeile sunt binevenite !
Pentru a accesa partea privată a forumului nostru, vă rugăm să vă
conectaţi dacă sunteţi deja membră sau să vă alăturaţi comunitaţii noastre
Vă dorim şedere plăcută pe forum !

Acest forum este dedicat în totalitate femeilor !

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Bine aţi venit pe forumul İslamRO ! Ne bucurăm că aţi ales forumul nostru ! Acest forum este dedicat în totalitate femeilor ! Vă reamintim că puteţi accesa partea privată a forumului numai după ce vă veţi înregistra sau conecta ! Vă mulţumim şi vă dorim şedere plăcută !
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola

statistics counter
Ultimele subiecte
Cine este conectat?
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 64, Dum Mar 21, 2010 10:58 pm
Subiectele cele mai active
Joaca Fazanul
BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO
SPANZURATOAREA
Cine gaseşte rima ?
Fara DA sau NU
DUA PENTRU FIECARE ZI DIN LUNA RAMADAN
A SALAM ALEYKUM
cum ma pot converti
İDEE BUNA-İDEE REA
VRAJİ
Top postatori
Noor İslam (1689)

betti (349)

cristina mihaela (232)

ionela (212)

DANA H (206)

ilayda (145)

Noor Aala Noor (130)

Noor Zaynab Sameer (128)

Selma Nuran (127)

Aisha (82)

Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
Noor İslam

ilayda

Noor Zaynab Sameer

betti

Mariana (Maryam)

Selma Nuran

cristina mihaela

Amira3

floryna

Aisha

Subiectele cele mai vizionate
BİNE Aİ VENİT PE FORUMUL İSLAMRO
Propozitii cu cuvinte care incep cu aceeasi litera!
İMPORTANT: REGULAMENTUL FORUMULUİ
Joaca Fazanul
Copiii sai
SPANZURATOAREA
VRAJİ
Cine gaseşte rima ?
A SALAM ALEYKUM
Fara DA sau NU

Distribuiţi | 

wish me wellcome and attack me with questions because i m the new one here :D

In jos 
AutorMesaj
Aml
~ New Member ~
~ New Member  ~

Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 34
Localizare Timisoara

MesajSubiect: wish me wellcome and attack me with questions because i m the new one here :D   Vin Apr 15, 2011 12:01 am

As salamu alaykum surioare!

Cred ca sunt cea mai noua pe aici....asa ca o sa respect regula si o sa vorbesc putin despre mine
Ma numesc Amal, am 27 ani, locuiesc in Timisoara, sunt divortata de aproape 3 ani si am o scumpete de fetita de 5 ani, care locuieste cu mine, alhamdulillah!
De mic copil am fost fascinata de cultura tarilor arabe si asa am descoperit Islamul. Pot spune ca eram un fel de oaie ratacita, cautam raspunsuri si ceva care sa-mi confirme crezurile mele. Asa ca am inceput sa-mi fac prieteni arabi, musulmani si sa citesc mai mult despre Islam si intr-o noapte am decis: vreau sa devin musulmanca. Asa ca am cautat pe internet o adresa si nr de tel pt mosque, a doua zi dimineata am luat un taxi si m-am dus acolo sa vorbesc cu imamul. Peste alte cateva zile (se intampla anul trecut in Ramadan) am zis shahada in mosque, alhamdulillah, nici nu pot sa exprim in cuvinte ce pace si liniste am simtit in sufletul meu Apoi bineinteles, a trebuit sa dau vestea celor apropiati mie.....mama ma sprijina si-mi respecta decizia, alhamdulillah, cu tata inca nu am discutat despre asta (stie de la fratele meu) dar nu au venit comentarii dinspre el...prietenii...unii respecta decizia mea, altii mai putin....cel mai dificil imi este la serviciu (nu pot purta hijab si sunt atacata de unii colegi in cele mai josnice moduri...dar cred ca asta era de asteptat).........cam asta e in cateva cuvinte povestea mea.
Deci sunt inca mica in cunostinte, dar ma straduiesc si inshaAllah, unde e vointa si credinta, nici o piedica nu te poate darama.
Cam atat pentru azi, e tarziu si ma duc la serviciu dimineata, dar abia astept sa citesc forumul!
Salaam!

Ultima editare efectuata de catre Aml in Vin Apr 15, 2011 6:21 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
3cristinutza
~ Novice Member ~
~ Novice Member ~

Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/07/2010
Localizare timisoara-cairo

MesajSubiect: Re: wish me wellcome and attack me with questions because i m the new one here :D   Vin Apr 15, 2011 9:45 am

buna Amal....bine te am gasit..bine ai venit pe acest forum.cel mai mult ma bucura faptul ca esti din acelasi oras cu mine.sedere placuta!
Sus In jos
Noor İslam
Admin
Admin

Reputatie : 22
Data de inscriere : 07/12/2009
Stare de spirit Alhamdulillah

MesajSubiect: Re: wish me wellcome and attack me with questions because i m the new one here :D   Vin Apr 15, 2011 12:00 pm

Wa Aleykum Selam Wa Rahmatullahi Wa Barakatuhu !

Bun venit surioara Amal, MashAllah ce frumos ca ai luat cel mai bun drum spre Allah. Mi-a placut povestea ta, Allah sa te binecuvanteze şi sa fie mutumit de tine.
Te asteptam cu mult drag, oricand, pe forumul nostru
Sus In jos
~gabi~
~ Novice Member ~
~ Novice Member ~

Reputatie : 8
Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 46
Localizare Rafah-Palestina

MesajSubiect: Re: wish me wellcome and attack me with questions because i m the new one here :D   Dum Apr 17, 2011 5:16 pm

Salam aleikum wa rahmatullah wa barakatuh

Mashallah surioara Amal, ne bucuram ca te afli printre noi si ca ne-ai spus povestea ta.
Allah subhana wa ta'ala sa-ti dea rabdare si credinta puternica sa te poti lupta cu toate prejudecatile oamenilor!
Inshallah vei fi rasplatita de Allah Preainaltul, prin mila Sa, pentru toate atacurile pe care le suporti.

Sus In jos
Amira3
~ Active Member ~
~ Active Member ~

Reputatie : 4
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare Bucuresti, Braila
Stare de spirit Alhamdulillah !

MesajSubiect: Re: wish me wellcome and attack me with questions because i m the new one here :D   Mier Apr 27, 2011 12:01 am

Alhandulillah s-a mai alaturat o surioara, bine ai venit printre noi !
Allah sa te aibe in paza si sa-ti dea putere, Insh Allah !
Sus In jos
http://surorilemusulmane.forumgratuit.ro/
Noor Zaynab Sameer
Admin
Admin

Reputatie : 8
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 28
Localizare Oradea
Stare de spirit Foarte Fericita

MesajSubiect: Re: wish me wellcome and attack me with questions because i m the new one here :D   Mier Apr 27, 2011 12:34 pm

bun venit surioara Amal...Allah sa te binecuvinteze si sa te ocroteasca!!!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Blogul meu halal cuisine pentru voi toate!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://halal-cuisine.blogspot.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: wish me wellcome and attack me with questions because i m the new one here :D   

Sus In jos

wish me wellcome and attack me with questions because i m the new one here :D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IslamRO :: DİSCUŢİİ Şİ CAFENEA :: BİNE Aİ VENİT-
Mergi direct la: